امروزه وب سايت‌هاي ورزشي يكی از پر بازديدترين وب سايت‌ها مي‌باشد بنابراين طراحی وب سايت‌های ورزشی يكی از ضرورت‌های ورزش امروز است. هدف از ايجاد اينگونه سايت ها بسيار متفاوت است، برای مثال سايتی می تواند در جهت اطلاع رسانی اخبار ورزشی ايجاد شود و يا طرفداران يك تيم ورزشی خاص می توانند از سايت به نفع تيم خود بهره ببرند و...

طراحی وب سايت های ورزشی از حساسيت خاصی برخوردار است زيرا هرگونه كوتاهی در طراحی سايت باعث عدم رضايت بازديدكنندگان می شود. بنابراين رنگ آميزی در سايت های ورزشی از اهميت زيادی برخوردار است كه همين رنگ آميزی  می تواند باعث جلب نظر مخاطب شود و خود به خود آمار بازديد از سايت افزايش پيدا كند.

سايت های ورزشی به علت بازديد بالايی كه دارند در امر تبليغات بسيار موثرند، به گونه ای كه برخی از سايت ها يا شركت ها مبلغی را به سايت های ورزشی می دهند تا تبليغاتشان در سايت ورزشی قرار گرفته شود.

آيا شما هم يك سايت ورزشی با طراحی منحصر به فرد مي خواهيد؟

اگر شما هم جزو دوستداران ورزش هستيد و می خواهيد يك سايت ورزشی منحصر به فرد با توجه به علايق و سلايق خود داشته باشيد، می توانيد بخش های مورد نيازتان را در اختيار ما قرار داده و هدف خود را از داشتن سايت مشخص كرده تا ما سايت ورزشی مورد نظرتان را طراحی كنيم.

سايت های ورزشی می توانند بخشهايی مانند:‌نظرسنجی درباره تيم مورد نظر، معرفي تعدادی از بازيكنان معروف هر تيم يا رشته ی ورزشی، خبرهايی در ارتباط با ورزشكاران و بسياری بخش های جذاب ديگر داشته باشند به طوری كه بازديدكننده  سايت را برای مدتی مجذوب سايت كنند.

از ديگر نكاتی كه در طراحي سايت ورزشی بايد در نظر گرفته شود اين است كه، به علت وجود انبوهی از سايت های ورزشی، برای اين كه سايتتان ديده شود بايد در گوگل جايگاه خوبی داشته باشد كه نظر مخاطب را به خود جلب كند و ما اين كار را برای شما انجام خواهيم داد و شما را جزو برترين ها در گوگل قرار خواهيم داد.

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده