شاید آگهی دادن در روزنامه ها و چاپ بروشور و تبلیغات بنری و سایت های نیازمندی از راههایی باشد که ، آژانس های املاک و خدمات ملکی بتوانند خود را مطرح و مشتریانی را جذب کنند. اما باید توجه داشت که این نوع هزینه ها برای تبلیغات، پرخرج، یک بار مصرف و البته بدون دید به آینده است. اما بهترین و کم هزینه ترین راه،طراحی سایت است.

 

بنگاه ها و آژانس های ملکی با طراحی سایت املاک و بنگاه خود میتوانند جدا از داشتن یک آژانس و بنگاه به صورت شبانه روز و بدون محدودیت مکانی، تبلیغاتی هدفمند با پایین ترین هزینه و البته دائمی داشته باشند.وجودیک سایت قدرتمند در گوگل می تواند تضمین کاملی باشد از تبلیغات آنها و عدم نیاز به آگهی ها و تبلیغات پرخرج و کم بازده مثل روزنامه.

عدم وجود محدودیت زمانی در ارائه خدمات و املاک، نداشتن محدودیت مکانی مشتریان، هدفمند بودن مشتریان  با استفاده از کلمات کلیدی ورودی به سایت، هزینه یک باره و همیشگی  تبلیغات با داشتن تنها یک سایت، ارائه ی ملک در نقشه های گوگل و به صورت آنلاین، جستجو بر اساس نیاز کاربران، دریافت سفارش واطلاعات تماس کاربران و مشتریان و ... از جمله مزایایی است که با طراحی سایت املاک میتوان به آن دست پیدا کرد.

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده