با پيشرفتی كه دنيای امروز در زمينه ی اينترنت كرده است، هنرمندان نيز برای ارائه و معرفی نمونه کارهای خود به عرصه  اينترنت وارد شده اند كه در اين بين عكاسان و نقاشان حضور چشمگيرتری دارند. عكاسان با درخواست طراحی سايت عكاسی به نمايش گزيده ای ازعكسهايی كه گرفته اند می پردازند و از اين طريق خود و حرفه ی خود را به مردم معرفی ميكنند. حضور عكاسان در اينترنت می تواند زمينه ی مناسبی برای خودنمايی در عرصه ی بين الملل نيز باشد.

 

سايت عكاسی می تواند بسته به نياز مشتری و هدف از ايجادش به صورت های مختلفی طراحی شود. از جمله كاربردهای سايت عكاسی عبارت است از:

 

  • طراحی سايت عكاسی براي عكاسان
  • طراحي سايت عكاسی برای عكس های صنعتی
  • طراحی سايت عكاسی دكوراسيون
  • طراحی سايت عكاسی برای به نمايش گذاشتن برترين عكسهای گرفته شده توسط كاربران
  • طراحی سايت عكاسی جهت برگزاری مسابقات عكاسی
  • و بسياری ديگر كه براساس نياز مشتری طراحی و سايخته می شود.

 

طراحي سايت عكاسی برای عكاسان

 

عكاسان و ديگر هنرمندانی كه با عكس سروكار دارند مي توانند با درخواست طراحي سايت عكاسي، يك سايت مخصوص به خود داشته باشند و در سايت ضمن معرفي خود، برترين عكس های خود را به نمايش بگذارند تا كاربران اينترت به سبك عكاسيشان آشنا شوند.

 

طراحی سايت برای عكس های صنعتی

 

كارخانه ها و مراكز صنعتی مي توانند با درخواست طراحی سايت، يك سايت برای به نمايش گذاشتن عكس های صنعتی خود ايجاد نمايند. عكس های صنعتی عكس هايی از قبيل محصولات يك واحد صنعتی است كه با به نمايش گذاشتنشان محصولات خود را تبليغ ميكنند.

 

طراحی سايت عكاسی دكوراسيون

 

از جمله بخش های صنعتی كه می توانند از داشتن يك سايت عكاسی بهره ببرند می توان به طراحی سايت عكاسی دكوراسيون اشاره كرد. شركت هايی كه در كار دكوراسيون داخلی و خارجی هستند می توانند با درخواست طراحی سايت عكاسی دكوراسيون، نمونه كارهايی را كه انجام داده اند به نمايش بگذارند تا مشتريان با ديدن نمونه كارهايشان به انتخاب مدلي برای دكوراسيون فضای خود بپردازند.

 

طراحی سايت برای شاخه ی عكاسی بخش های بسار زيادی را در بر ميگيرد كه ما با در نظر گرفتن هدف و نوع نياز مشتری به طراحی سايت می پردازيم و سايت شما را جزو پربازديدترين ها و برترينها در گوگل قرار مي دهيم.

 

نمایش عکس ها و امکانات وب سایت باید در قالبی شکیل و گیرا مرتبط با نوع حرفه ی عکاسی که یک کار هنری است، باشد. استفاده از افکت ها و ریزکاری ها در گرافیک وب سایت عکاسی و نمایش رنگ ها و طیف های رنگی زیبا از مشخصه هایی است که در سایت تخصصی عکاسی و طراحی سایت برای عکاسان باید سرلوحه ی کار قرار داد.

 

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده