طراحی سايت برای كارخانه ها و مراكز صنعتی جهت معرفی محصولات و يا فروش برخی ازمحصولات به صورت اينترنتی انجام می گيرد. با افزايش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، هر يك از صنايع در صدد معرفی محصولات صنعتی خود و تمايز آنها با ديگر محصولات موجود در بازار برآمدند. از اين رو طراحی وب سايت های كارخانه ای و صنعتی كمك بسزايی را در به تحقق رساندن اين امر كردند.

امروزه با پيشرفت روز افزون اينترنت نياز به يك وب سايت حرفه ای در تمامی صنايع احساس مي شود که نه تنها در معرفی آن واحد صنعتی نقش بسزايی دارد، بلكه در افزايش فروش و درآمد نيز نقش موثری را ايفا می كند.

 

آيا شما هم مي خواهيد تجارت خود را از حالت سنتی خارج کرده و در اینترنت حضور داشته باشيد؟

 

از آنجايی كه طراحي يك وب سايت حرفه ای می تواند شأن و جايگاه يك كارخانه يا واحد صنعتی را در دنيای مجازی حفظ نمايد و در زمانی كوتاه رضايت مشتری را جلب نموده و با در نظر گرفتن پيشنهادها و انتقادات مشتريان، روز به روز جايگاه خود را ارتقا دهد،‌ پس ما شما را در به تحقق پيوستن اين امر ياری مي كنيم طراحی سايت كارخانه ای ازحساسيت بالايی برخوردار است چرا كه هر گونه سهل انگاری و كوتاهی در طراحی سايت بازاريابی اينترنتی يك كارخانه را می تواند مختل كند.

 

از جمله خدماتی كه در طراحی وب سايت كارخنه ای و صنعتی می توان مد نظر گرفت عبارت است از:

 

  • معرفی كارخانه و هيات مديره
  • معرفی محصولات توليدی و نحوه ی استفاده از هر محصول
  • فروش آنلاين محصولات
  • معرفی نمايندگی های خدمات پس از فروش
  • بخش نظرسنجی كاربران درباره محصولات خريداری شده
  • کاتالوگ محصولات کارخانه
  • ارائه سرویس پشتیبانی به مشتریان از طریق سایت
  • طراحی سایت کارخانه به زبان های مختلف جهت ارتباط با مشتریان خارج از ایران و معرفی محصولات به زبان های دیگر و بسياری بخش های ديگر كه بسته به نياز هر واحد صنعتی می توان به سايت اضافه كرد.

 

باید توجه کرد که امکانات یک سایت صنعتی باید در قالب مطابق با نوع کار آن چیده شود.امکاناتی مانند معرفی پروژه ها و محصولات تولیدی ، اطلاعات تماس ، مشتریان و همکاران و... باید در گرافیکی منطبق با آن کار چیده شده و رنگ آمیزی قالب به درستی و توسط گرافیست های آگاه به این موضوع طراحی گردد. طراحی سایت برای شرکت های صنعتی یکی از انوع طراحی های خاص و حساس می باشد که در صورتی که به درستی و با آگاهی نسبت به نوع مخاطبان طراحی شود میتواند سایتی موفق برای صاحبان آن شود و مشتریان را از طریق وب سایت شرکت، جذب نماید.

 

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده