زمینه های فعالیت آرشا سافت :

 

طراحی سایت : 

از جمله خدمات تخصصی گروه مهندسین آرشا سافت طراحی سایت بصورت حرفه ای در زمینه های مختلف است.  استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی که به صورت کد بسته و با امنیت بالا بصورت کاملا کاربر پسند طراحی شده و همچنین امکان کدنویسی سفارشی از ویژگی های خدمات طراحی وب سایت در گروه طراحی سایت آرشا سافت می باشند. 

آرشا سافت مفتخر است که با کسب تجربیات ارزنده در زمینه انواع طراحی سایت های شرکتی ، انواع طراحی سایت فروشگاهی با سیستم امن پرداخت آنلاین ، طراحی سایت های رزرواسیون بلیط ،طراحی سایت های تخفیف گروهی ، تبلیغاتی و ... بسته های پیشنهادی کاملی را جهت ارائه به مشتریان خود تهیه کرده است.

بهینه سازی سایت :

خدمات حرفه ای بهینه سازی سایت با تکیه بر تجربیات متخصصین SEO در گروه طراحی سایت آرشا سافت شامل تحلیل همه جانبه وب سایت از نظر فاکتور های بهینه سازی جهت افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر نظیر گوگل می شود. کارشناسان این گروه با بهره گیری از تکنیک های بروز و با در نظر گرفتن الگوریتم های جدید ، سایت ها را به منظور بهترین نتایج در جستجوگر ها بهینه می کنند.

سایر خدمات شرکت : 

از دیگر خدمات آرشا سافت ، تبلیغات اینترنتی ، ارائه پنل ارسال پیامک تبلیغاتی ، پشتیبانی سایت ، خدمات تولید محتوا و بروز رسانی سایت می باشد.

نو آوری رمز موفقیت آرشا سافت

گروه طراحی سایت آرشا سافت همواره بر نوآوری و ابتکار در فعالیت های خود تاکید می کند. نگاه سیستماتیک برای دریافت ایده های نو، تحقیق و پژوهش در زمینه جدیدترین تکنولوژی ها و بکارگیری بهترین روش های طراحی و پیاده سازی وب از جمله اهداف این گروه می باشند. همین بهره وری از خلاقیت هاست که آرشا سافت را به گروهی متفاوت در این عرصه مبدل نموده است.

ارائه پشتیبانی به مشتریان

در فعالیت های خدماتی پیش از هر چیز ضمانت و پشتیبانی شرط اعتبار آن خدمات است. آرشا سافت بر این باور است که ارائه پشتیبانی کامل ، رضایت مشتریان و حفظ اعتبار آرشا سافت را تضمین می نماید. بنابراین بخش پشتیبانی آرشا سافت درصدد است تا در کمترین زمان ممکن پاسخگوی نیازها و سوالات مشتریان گرامی باشد.

 

 

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده